small 1
small 2

KONTAKT


KONTAKT

145 Nassau Avenue, Brooklyn, NY 11222
Tel: 718-389-6575, fax: 718-389-4977

Mon 11-4, Tue 11-6, Wed 9-4, Thu 11-7, Fri 11-5
Sat and Sun - Closed

Pełna diagnostyka nieinwazyjna chorób serca w gabinecie:

  • Echokardiografia, EKG
  • Nuklearne próby wysiłkowe (Sestamibi Stress Test)
  • Carotid Doppler, Arterial Doppler, Venous Doppler
  • Holter monitoring, Event monitoring
  • Doktor współpracuje ze szpitalem: New York Presbyterian Methodist Hospital of Brooklyn

Konsultacje kardiologiczne. Rozpoznawanie i leczenie niedrożnych naczyń wieńcowych, opieka po zawale i operacjach serca, stenty. Wady zastawek serca. Diagnostyka i leczenie dolegliwości bólowych serca, duszności, palpitacji - zaburzeń rytmu serca. Ocena stanu serca przed operacjami. Leczenie nadciśnienia i podwyższonego poziomu cholesterolu.

Co mówią nasi Pacjenci:

Wspaniała osobowość, nie spieszył się z odpowiedzią na wszystkie moje pytania i wyjaśnił każdy szczegół testu. Przyjazny personel. Bardzo przyjemny gabinet tworzący przytulną atmosferę dla pacjentów...
Dr Stawiarski jest bardzo kompetentnym i troskliwym lekarzem. Poświęca czas pacjentowi i wyjaśnia wszystko szczegółowo. Recepcjonistka, Ania jest bardzo uprzejma i przyjazna. Zawsze otrzymuję doskonałą pomoc i obsługę. Gorąco polecam tego lekarza znajomym i rodzinie.
Wspaniały lekarz, uprzejmy i przyjemny. Zajęło trochę czas, aby odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i wszystko wyjaśnić. Zarejestrowała go jako mojego głównego lekarza.
Doktor bardzo miły i profesjonalny ... Bardzo ładny gabinet. Lol. Jako ktoś, kto miał wiele okropnych doznań lekarskich, mogę uczciwie powiedzieć, że znalazłem czego szukałem. Dr Stawiarski był uważny, odpowiedział na wszystkie moje pytania, dostarczył prawidłowej diagnozy i sprawił, że poczułem się niesamowicie komfortowo. Atmosfera biura jest przyjemna i pięknie urządzona, a moje całe doświadczenie było bezstresowe. Absolutnie wrócę.
Doktor Stawiarski jest jak dotąd najbardziej troskliwym i profesjonalnym lekarzem, jakiego kiedykolwiek widziałem. Dokładnie wyjaśnił mój stan i prognozę. Jego biuro jest tak dobrze wyposażone, że mogłem przeprowadzić wszystkie testy w jednym miejscu - bez konieczności podróżowania do centrów diagnostycznych!
Jestem niezmiernie wdzięczny doktorowi Stawiarskiemu. Cierpiałem z powodu choroby, której inni lekarze nie potrafili zdiagnozować i oczywiście leczyć prawidłowo. Dr Stawiarski był bardzo miły i profesjonalny. Po tym, jak wziął szczegółową historię, badanie fizykalne i przegląd moich wcześniejszych zapisów, mógł dokładnie zdiagnozować mój problem zdrowotny i zapewnić odpowiednie leczenie. Teraz czuję się jak nowa osoba. Biuro ma niezwykłą, bardzo elegancką atmosferę. Personel był bardzo miły i pomocny. Czułem się doceniony.